Uredi

Regionalni ured Zagreb
Trpinjska 9
T. +385 1 3839 350
F. +385 1 3834 296
zagreb@izvorosiguranje.hr

Poslovnica Koprivnica
Đure Basaričeka 3, 48000 Koprivnica
T. +385 48 617 860
F. +385 48 617 864
koprivnica@izvorosiguranje.hr

Poslovnica Osijek
Ulica Hrvatske Republike 4A, 31000 Osijek
T. +385 31 638 572
F. +385 31 638 574
osijek@izvorosiguranje.hr

Prodajni ured Karlovac
Gažanski trg 1, 47000 Karlovac
T. +385 47 629 201
F. +385 47 629 202

Prodajni ured Popovača
Zagrebačka 7, 44317 Popovača
T. +385 44 670 933
F. +385 44 670 932

Prodajni ured Prelog
Glavna 68, Prelog, 40323 Prelog
T. +385 40 646 903
F. +385 40 646 904

Prodajni ured Novoselec
Moslavačka 104, 10315 Novoselec
T. +385 1 2897 844
F. +385 1 2897 844

Prodajni ured Velika Gorica
Zagrebačka 110, 10410 Velika Gorica
T.
+385 1 6382 886
F. +385 1 6382 889

Prodajni ured Zagreb-istok
Kraljevićeva 13, 10000 Zagreb
T. +385 1 2395 374
F. +385 1 2395 374

Prodajni ured Pitomača
Ulica Braće Radića 148A, 33405 Pitomača
T. +385 33 639 009
F. +385 33 639 010

Regionalni ured Split
Hrvatske mornarice 1K, 21000 Split
T. +385 21 689 980
F. +385 21 689 989
split@izvorosiguranje.hr

Poslovnica Varaždin
Frana Kurelca 4, 42000 Varaždin
T. +385 42 639 308
F. +385 42 639 309

Poslovnica Čakovec
Park Rudolfa Kropeka 1, 40000 Čakovec
T. +385 91 60 55 516

Regionalni ured Rijeka
Osječka 50, 51000 Rijeka
T. +385 51 686 760
F. +385 51 686 762
rijeka@izvorosiguranje.hr

Prodajni ured Škurinje
Osječka 50, 51000 Rijeka
T. +385 51 226 886
F. +385 51 500 728

Prodajni ured Poreč
Mate Vlašića 20, 52440 Poreč
T. +385 52 639 405
F. +385 52 639 406

Poslovnica Zadar
Varaždinska 1, 23000 Zadar
T. +385 23 305 081
F. +385 23 305 130
zadar@izvorosiguranje.hr

Poslovnica Šibenik
Majke Klare Žižić 2A, 22 000 Šibenik
T. +385 22 668 186,
T. +385 22 668 185
F. +385 22 668 187

Prodajni ured Aran
Lovački put 1a, 21000 Split
T. +385 21 689 090
F. +385 21 689 092

Prodajni ured Sinj
Miljenka Buljana 2, 21230 Sinj
T. +385 21 68 20 63
F. +385 21 68 20 64

Prodajni ured STP Kopilica
Hercegovačka bb, 21000 Split
T. +385 21 322 920
F. +385 21 322 922

Prodajni ured Imotski
Glavina Donja bb, 21260 Imotski
T. +385 21 840 703
F. +385 21 840 704

Prodajni ured Makarska
Kralja Zvonimira 3, 21300 Makarska
T. +385 21 686 502
F. +385 21 686 503

 

vrh stranice